* * * گلچین صفاسا www.safasa.com * - خانه تکانی در هفت روز اتاق خواب نظافت منزل عید نوروز

نظافت تمیز  و مرتب کردن اتاق خواب چیدمان دکوراسیون خانه تکانی شب عید نوروز (+)
طراحی داخلی اتاق خواب مدرن با ترکیب رنگ سفید و بنفش
خانه داری: اسفند ماه شلوغی برای همه و به خصوص خانم های خانه است. زیر و رو کردن مبلمان و وسایل خانه و تازه کردن رنگ و روی آن همتی بلند می طلبد که بوی عید و سال نو آن را برای ما آسان می کند. این روزها کم کم دست به کار می شویم و فضا به فضای منزل خود را صفا می دهیم. چیدانه هم قصد دارد در این نو شدن با شما همراه باشد و با بودن در کنارتان عیدانه ای آسان تر و شیرین تر در دکوراسیون داخلی منزل تان برای شما رقم زند. برای شروع می رویم سراغ یکی از شلوغ ترین فضاهای داخلی خانه؛ دکوراسیون اتاق خوابدر ادامه ... ((++))

|

  گلچین لینک همه مطالب عید و جشن نوروز 1395: عکس کاریکاتور روش خانه تکانی شستشو، سفره هفت سین ، پیامک طنز و سیر و سفر مسافرت ، گردش تفریح ،  چارشنبه سوری و  ... (++)


|
 گلچین صفاسا : دقت کردین بیشتر از پیش اهل تجملات و فانتزی بازی می شویم و ازآن سو روز به روز داغون تر و افسرده تر !!! روحیه و شادی و آرامش باید از درون آدم ها سرچشمه بگیره نه با این کارها نه با چشم و هم چشمی و تزئین و مسخره بازی های قرن نو ! امان از این بیماری جنون خرید که گریبان گیر زن ها و دخترها شده ... دو ساعت شاد هستن باز بعدش دپرس و دمق و روانی! ... من این میانه فقط دلم واسه اون پول های بی زبون و اون پدر بیچاره فلک زده و اون شوهر بدبخت  می سوزه و بس ! اگه با این کارها کسی شاد می شد پس باید بیشتر شهری ها در اوج شادی و آرامش باشن و اون روستایی که حتی یه رنگ ساده هم نداره بزنه به اتاقش ... و دیوار خونه اش پر سوراخ و لکه سیاه و ... هست باید روزی ده بار آرزوی مرگ بکنه آره !؟ جمع کنید بساط حماقت خویش را ... نمی گم از فردا شلخته باشید یا  کثیف کاری راه بیندازید نه .... می گم خودتون رو جر ندین برای کارهای بیهوده و مسخره که فقط پول می ریزه تو جیب مشتی کلاهبردار و مفت خور ... بگذریم این جماعت چنان خواب زده هستن و مسخ شدن که با بانگ صور اسرافیل قیامت نیز بیدار نمی شوند !!! ( کپی نکن )

تلگرام+لنزور+کلوب+اینستاگرام+فیسبوک+عکس+تصویر+واتساپ+پروفایل+جدید+2016+1395+2017+1396+خوشگل+وبلاگ+سایت
*

 انتشار مطالب فقط  با ذکر این   منبع: گلچین صفاسا  www.safasa.com  


|
خانه تکانی شب عید نوروز+عکس / روش صحیح درست مناسب خانه تکانی/گلچین بهترین مطالب عید نوروز1394/ کاریکاتور هفت سین نوروز آخر خنده
طنز جدید کاریکاتور عکس جالب خنده / مسافرت سفر عید نوروز خانه تکانی/راه روش آسان راحت خانه تکانی / شستشو تمیز کاری نظافت منزل اتاق
آخر سال خانه تکانی قالب پتو موکت/فرش پنجره شیشه نظافت خانه تکانی/ نکاتی که قبل از خانه تکانی باید انجام دهید+عکس+هفت مرحله برای خانه تکانی شب عید+عکس+رازهای خانه تکانی در 2 روز+سریع+آسان+زود روش صحیح درست مناسب خانه تکانی شب عید نوروز+عکس+کدبانوی ایرانی آموزش مشاوره تمیز کردن خانه منزل اتاق+عکس+شیشه+موکت+قالی بهترین روش صحیح نظافت منزل اتاق خانه+عکس تصاویر+نکات ضروری برای کاهش عوارض تنفسی و مسمومیت‌ها+چارپایه+نردبان+پرده+فرش برچسب ها: نکاتی که قبل از خانه تکانی باید انجام دهید+عکس رازهای خانه تکانی در 2 روز+سریع+آسان+زود روش صحیح درست مناسب خانه تکانی شب عید نوروز+عکس کدبانوی ایرانی آموزش مشاوره تمیز کردن خانه منزل اتاق+عکس بهترین روش صحیح نظافت منزل اتاق خانه+عکس تصاویر نکات ضروری برای کاهش عوارض تنفسی و مسمومیت‌ها خانه تکانی نظافت منزل اتاق شب عید نوروز+عکسنکاتی که قبل از خانه تکانی باید انجام دهید+عکس+هفت مرحله برای خانه تکانی شب عید+عکس+رازهای خانه تکانی در 2 روز+سریع+آسان+زودروش صحیح درست مناسب خانه تکانی شب عید نوروز+عکس+کدبانوی ایرانی آموزش مشاوره تمیز کردن خانه منزل اتاق+عکس+شیشه+موکت+قالی بهترین روش صحیح نظافت منزل اتاق خانه+عکس تصاویر+نکات ضروری برای کاهش عوارض تنفسی و مسمومیت‌ها+چارپایه+نردبان+پرده+فرش

|

خانه داری: اسفند ماه شلوغی برای همه و به خصوص خانم های خانه است. زیر و رو کردن مبلمان و وسایل خانه و تازه کردن رنگ و روی آن همتی بلند می طلبد که بوی عید و سال نو آن را برای ما آسان می کند. این روزها کم کم دست به کار می شویم و فضا به فضای منزل خود را صفا می دهیم. چیدانه هم قصد دارد در این نو شدن با شما همراه باشد و با بودن در کنارتان عیدانه ای آسان تر و شیرین تر در دکوراسیون داخلی منزل تان برای شما رقم زند. برای شروع می رویم سراغ یکی از شلوغ ترین فضاهای داخلی خانه؛

دکوراسیون اتاق خواب!

برنامه حمله به اتاق خواب را بچینید!

اتاق خواب تان را بررسی کنید. مشکلات آن کجاست؟ کدام قسمت ها مشکلی ندارند؟ اتاق خواب باید مثل یک خلوت گاه باشد، یک مکان آرام برای استراحت و رویاهای زیبا در خواب. اگر فضا تمیز به نظر می رسد اما کمد لباس تان در حال لبریز شدن است و کشوها به زور بسته می شوند، باید زمانی را به نظم دهی آن ها اختصاص دهید. از طرف دیگر اگر کمدتان مرتب است، اما گرد و خاک در فضا پراکنده می باشد، باید به گردگیری بپردازید. ما پیشنهاد می کنیم قبل از دست به کار شدن برنامه ی کامل ۷ روزه ی زیر را بخوانید و تصمیم بگیرید باید به کدام موارد بپردازید.

.

روز اول: نظم دهی و تمیز کردن کمد لباس

کارهای نظم دهی: همه چیز را از کمد و کشوها خارج کنید. هر کالا را بررسی کنید. لباس هایی را که دیگر اندازه تان نیستند یا دوست شان ندارید، در کیسه بگذارید و اهدا کنید. لباس ها و وسایل فصلی را نیز جدا کنید. لباس هایی را نیز که نیاز به شستشو دارند، در کیسه ای جدا برای تحویل دادن به خشک شویی قرار دهید. چیدانه قبلا ۱۲ قدم برای داشتن یک کمد لباس جادار و ایده آل را به شما گفته است.

لباس هایی که در کمد لباس آویخته می شوند، باید آن هایی باشند که دوست دارید، لباس هایی که اندازه تان، مناسب این فصل و تمیز و بدون آسیب هستند. اگر کمدتان به نظم دهی اساسی نیاز دارد، ممکن است یک روز کامل وقت شما را بگیرد.

کارهای تمیزکاری: وقتی کمد تان خالی است، داخل آن را جارو برقی بکشید. طبقه های کمد و درون کشوها را پاک کنید.

.

روز دوم: تازه کردن کلی اتاق خواب

کارهای تمیزکاری: با وجودی که اتاق خواب به اندازه ی آشپزخانه یا حمام کثیف نمی شود، اما امکان جمع شدن گرد و خاک زیادی در آن وجود دارد.

 • کل اتاق را از بالا تا پایین جاروبرقی بکشید. از سرپوش های مخصوص تمیز کردن قاب پنجره ها و دیوار ها استفاده کنید و مطمئن شوید که دسته ی جارو به کل نقاط زیر تخت می رسد.
 • با استفاده از نردبان متحرک چراغ های روشنایی و بالای قفسه ها را تمیز کنید.
 • روی میزهای پاتختی، میز توالت و سطوح دیگر را تمیز کنید.
 • فرش های کوچک و پرده ها را اگر قابل شستشو هستند، بشویید.
 • تنها نقاط لکه شده ی فرش های بزرگ را تمیز کنید یا آن ها را به قالیشویی بدهید.
 • کف های چوبی را تی بکشید.

کارهای نظم دهی: وسایلی که در اتاق خواب شما هستند و متعلق به فضاهای دیگر خانه اند را به مکان خود بازگردانید (مثلا ظروف را به آشپزخانه برگردانید).

.

روز سوم: تمیز کردن تخت خواب

کارهای تمیزکاری: علاوه بر موارد زیر رازهای شستشو و نظافت کالای خواب برای یک خواب سالم را که پیش از این به شما گفتیم فراموش نکنید.

 • سرتختی را تمیز کنید.
 • تشک را جاروبرقی کشیده و برگردانید.
 • لایه های قابل شستشوی تشک را بشویید.

کارهای نظم دهی: کالای خواب خود رو بررسی کنید. اگر زیادی شلوغ هستند، ملافه ها و روکش های اضافی را تا زده و درون یک روبالشی نگهداری نمایید. ملحفه ها، پتوها، بالش ها و روکش های لحاف را که به شدت آسیب دیده یا پاره شده اند یا اندازه ی آن ها به تخت موجود شما نمی خورد، کنار بگذارید

. .

روز چهارم: برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق خواب

اکنون که اکثر بی نظمی ها و گرد و خاک ها را برطرف نمودید، فهمیدن آنچه نیاز به تغییر یا جایگزین شدن دارد، آسان تر است. هر چه را که می خواهید تغییر دهید، حذف کنید یا جدید بخرید، بنویسید. خانه تکانی با برنامه ریزی درست، کارها را برای شما آسان تر می کند.

 • آیا نور کافی دارید؟ هم نور عمومی و هم نور موضعی (مثلا برای مطالعه در رختخواب)؟
 • از کالای خواب خود راضی هستید؟ بالش ها چطور؟
 • آیا چوب لباسی های مناسبی در کمد دارید؟
 • مکان مناسبی برای کفش های تان دارید یا روی کف تلنبار شده اند؟
 • آیا به نظم دهنده های کشو یا تقسیم کننده ها نیاز دارید؟

پیشنهاد چیدانه:

۸ وسیله که اتاق خواب شما کم دارد!

.

روز پنجم: زیبا کردن میز پاتختی

کارهای نظم دهی: همه ی کتاب ها، مجله ها، روزنامه ها و چیزهای دیگری را که روی میز پاتختی تلنبار شده اند، منظم و دسته بندی کنید. اشیایی که شب ها استفاده می کنید را جداگانه روی میز در دسترس بگذارید.

کارهای تمیزکاری: پایه ها و شیدهای آباژور های تان را تمیز کنید و اشیای روی میز پاتختی را گردگیری نمایید.

.

.

روز ششم: اهمیت به اشیای کوچک در اتاق خواب

کارهای نظم دهی:

 • زیورآلات و اکسسوری های کوچک دیگر را مرتب کنید و قطعه هایی که که دیگر استفاده نمی کنید کنار بگذارید.
 • به گیاهان اهمیت دهید، برگ های بزرگ را گردگیری کنید، برگ های خشک را جدا کنید و اگر نیاز است خاک گلدان را عوض نمایید.
 • شمع های قدیمی، پتوهای سوراخ شده و هر چیز دیگری که عمرش تمام شده است را دور بیندازید.

اکنون خود را به گل های تازه یا شاخه های شکوفه زده ی بهاری در یک گلدان زیبا مهمان کنید.

.

روز هفتم و بقیه روزها: مراقبت روزانه از اتاق خواب

کارهای تمیزکاری: اگر تاکنون این عادت را نداشته اید، تخت خواب خود را به محض اینکه صبح از خواب بیدار شدید، مرتب کنید و به میز پاتختی خود قبل از خروج از اتاق نظم دهید. در هنگام عصر و غروب لباس های کثیف تان را به جای انباشتن روی صندلی یا در کمد به سبد لباس های چرک منتقل کنید و اکسسوری ها را به جای خود بازگردانید.

کارهای نظم دهی: وقتی لباس های جدید، کالای خواب یا چیزهای دیگر که جای آن ها در اتاق خواب تان است می خرید، اشیای مشابه قبلی را حذف کنید تا انباشته نشده و بی نظمی ایجاد نکنند. یک تاریخ در تقویم نزدیک به شروع هر فصل مشخص کنید تا کمد و تخت خواب تان را خالی کرده و نظم دهید و لباس های فصل پیش را جدا نمایید.

اکنون شما بگویید بزرگ ترین مشکل نظم دهی و تمیز کاری که در اتاق خواب با آن روبرو هستید، چیست؟

منبع : چیدانه chidaneh.com
|

 انتشار مطالب فقط  با ذکر این   منبع: گلچین صفاسا  www.safasa.com  


نکاتی که قبل از خانه تکانی باید انجام دهید+عکس+هفت مرحله برای خانه تکانی شب عید+عکس+رازهای خانه تکانی در 2 روز+سریع+آسان+زود
روش صحیح درست مناسب خانه تکانی شب عید نوروز+عکس+کدبانوی ایرانی آموزش مشاوره تمیز کردن خانه منزل اتاق+عکس+شیشه+موکت+قالی
بهترین روش صحیح نظافت منزل اتاق خانه+عکس تصاویر+نکات ضروری برای کاهش عوارض تنفسی و مسمومیت‌ها+چارپایه+نردبان+پرده+فرش


نکاتی که قبل از خانه تکانی باید انجام دهید+عکس+تصویر+آموزش+کدبانو

نکات خانه تکانی,تکنیک های خانه تکانی

*


هفت مرحله برای خانه تکانی شب عید نوروز+آموزش راهنمایی خانه داری+عکس تصویر

هفت مرحله برای خانه تکانی شب عید

.


رازهای خانه تکانی در 2 روز+عکس تصویر+راه حل آموزش نظافت تمیز کاری

اصول خانه تکانی , برنامه ریزی خانه تکانی

.

درود دوستان کمتر از یک ماه دیگه به آغاز سال 1395 خورشیدی هست کم کم بجنبید و آماده بشوید تا دیر نشده ،


کاریکاتور سال نو عید جشن نوروز ایران باستان طنز سرگرمی آخر خنده بامزه جالب جدید2015 1394(+)

عید نوروز, طنز عید نوروز, کاریکاتور و تصاویر طنز.

|

|

با این تصاویر بهاری به استقبال جشن عید نوروز برویم+گل شکوفه غنچه جدید تازه نو 1395

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
بکگراند پیش زمینه والپیپر کارت پستال کاغذ دیواری مخصوص وایبر تانگو واتس آپ ونزور کلوب فیس بوک اینستاگرام+گل شکوفه غنچه بهار

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


در ادامه دیگر تصاویر گلهای زیبای بهاری شکوفه ها و غنچه های بسیار زیبا و قشنگ خوشگل ...

پ


ده راه و روش درمان طبیعی برای درمان بیماری روحی افسردگی (+)

۱۰ راه طبیعی برای درمان افسردگی

افسردگی موقعیتی از عواملی بیرونی منشاء می‌گیرد و افسردگی بالینی بر اثر عوامل درونی، که در هر دو نوع کمتر به درمان‌ دارویی نیاز است. در ادامه ... ((++))

برچسب ها: خانه تکانی ، عید نوروز ، نظافت ، اتاق خواب ، دکوراسیون ، گلچین صفاسا ، www.safasa.com ،

دنبالک ها: خانه+تکانی+عید+نوروز+عکس+نکات+آموزش+روش+صحیح+درست+کدبانو+اتاق+منزل ،

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
* * ★❤★❤ انتشار مطالب فقط با ذکر منبع : گلچین صفاسا www.safasa.com مجاز است❤کپی از نوشته های شخصی من ممنوع ★ اینستاگرام گلچین صفاسا @safasa_com